Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@bayerteamsports.com.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:
Doprava zdarma pro objednávky nad 0 Kč
Česká verze English version Russian version Italiano

Vyhledávání:

rozšířené

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Jak zjistím velikost helmy na americký fotbal a jak si mám správně změřit hlavu?
 • Pro tuto hru je klíčový faktor, aby helma dobře seděla na hlavě. V žádném případě nesmí být volná a otáčet se. Pokud vám helma dobře padne obvykle se nebudete cítit příjemně jako např. v cyklistické přilbě nebo helmě na lyže. Pro vlastní měření požádejte někoho z rodiny nebo přátel, aby nejlépe krejčovským metrem změřil obvod vaší hlavy a to zhruba 3-4 cm nad ušima resp.tam kde je obvod hlavy největší. Následně výsledek v centimetrech vydělte koeficientem 2,54 a získáte údaj v palcích. Potom použijte tabulku která je uvedena u popisu helmy. V případě, že váš rozměr je na hranici velikostí, potom výrobci doporučují koupit menší velikost.
Vrácení helmy, výměna helmy. 
 • Některé typy helem zejména Custom nelze vrátit a v některých případech ani vyměnit. NELZE VRÁTIT A MĚNIT TYTO HELMY: Riddell helmy se systémem InSite, Riddell SpeedFlex Diamond, Riddell SpeedFlex se systémem Precision Fit, Schutt F7 VTD Pro, Schutt F7 Collegiate. Ostatní helmy mohou být vyměněny za stejnou barvu ale jinou velikost pouze za podmínky, že nejsou strženy výrobní štítky upevněné lankem nebo jinak k boční části helmy a helma je nepoužitá ve zcela stejném stavu v jakém byla dodána vč.obalového materiálu. 
Mohu upravit velikost helmy dofouknutím?
 • Ne. Dofukování vnitřní části některých typů helem na americký fotbal, neslouží k úpravě velikosti, ale k utlumení nárazů. Nadměrným nafukováním se také ničí vnitřní vložky.
Jak zjistím velikost chráničů ramen?
 • Měření velikosti ramen je složitější než u helmy, protože ramena jsou oblá bez jasného ukončení. Nejlepší způsob jak zjistit velikost je vyzkoušet si ramena ve vašem fotbalovém teamu. Pokud tuto možnost nemáte, požádejte někoho z rodiny, aby vám pomohl. 
 • Ramena se měří vždy na zádech a nejlépe je použít náš ilustrační obrázek, který najdete u většiny ramen ve fotogalerii, s vyznačením bodů měření. Rozhodně nekupujte zbytečně veliká ramena, poslední trendy v americkém fotbale jsou spíše opačné. Naměřenou hodnotu opět vydělíte koeficientem 2,54 a získáte údaj v palcích (inch). Pomocí této hodnoty si vyberete velikost ramen z tabulky, která bývá u jednotlivých ramen zobrazena. 
Mohu zboží zakoupené ve vašem obchodě vyměnit?
 • Ano, samozřejmě. Je to jedna ze standardních služeb, kterou nabízíme. Jakékoli zboží zakoupené přes internet, můžete kdykoli ve lhůtě do 14 dnů od data doručení, vrátit nebo vyměnit.
 • Základní podmínky vrácení nebo výměny: Zboží musí být vráceno zcela nepoškozené, nepoužité a ve stavu v jakém vám bylo doručeno. Doporučujeme u všech nově zakoupených helem a chráničů ramen, nejprve zkusit a pak strhávat cedulky, nálepky apod. Na helmu nikdy nemontujte mřížku dokud jste ji nezkusili na hlavě.
 • Nezapomeňte vždy uvést vaši adresu a číslo faktury nebo číslo objednávky.
Musím zaplatit náklady na dopravu a poštovné za výměnu zboží nebo jeho vrácení?
 • Ano, náklady na dopravu vždy hradí zákazník. Naše firma bohužel nemůže hradit klientům náklady na zpětné zaslání zboží za účelem výměny. Doporučujeme malé zásilky zasílat v obyčejných bublinkových obálkách na naši adresu. Helmy a ramena je lépe poslat jako obchodní balík prostřednictvím např. České pošty nebo PPL.
Udělal jsem špatně objednávku, co mám dělat?
 • Jednoduše zadejte novou objednávku a do poznámky napište "zrušte předchozí". Můžete doplnit i číslem objednávky, kterou chcete zrušit. 
Přišla mi jen část objednávky, co mám dělat?
 • Pokud vám byla doručena jen část objednávky, může to být z důvodu kdy část objednaného zboží není v okamžiku expedice skladem. V těchto případech se objednávka nechává v systému aktivní a zbytek vám bude zaslán ihned po naskladnění chybějícího zboží.
 • Samozřejmě, poštovné platíte v těchto případech jenom jednou. 

 

 

 

Provozovatel
Partneři
Platební metody
 •   

 •   

 •   


easy shop.png, 2,3kB