Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@bayerteamsports.com.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:
Doprava zdarma pro objednávky nad 0 CZK
Česká verze English version Russian version Italiano

Vyhledávání:

rozšířené

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Jak zjistím velikost helmy na americký fotbal a jak si mám správně změřit hlavu?
 • Pro tuto hru je klíčový faktor, aby helma dobře seděla na hlavě. V žádném případě nesmí být volná a otáčet se. Pokud vám helma dobře padne obvykle se nebudete cítit příjemně jako např. v cyklistické přilbě nebo helmě na lyže. Pro vlastní měření požádejte někoho z rodiny nebo přátel, aby nejlépe krejčovským metrem změřil obvod vaší hlavy a to zhruba 3-4 cm nad ušima resp.tam kde je obvod hlavy největší. Následně výsledek v centimetrech vydělte koeficientem 2,54 a získáte údaj v palcích. Potom použijte tabulku která je uvedena u popisu helmy. V případě, že váš rozměr je na hranici velikostí, potom výrobci doporučují koupit menší velikost.
Mohu upravit velikost helmy dofouknutím?
 • Ne. Dofukování vnitřní části některých typů helem na americký fotbal, neslouží k úpravě velikosti, ale k utlumení nárazů. Nadměrným nafukováním se také ničí vnitřní vložky.
Jak zjistím velikost chráničů ramen?
 • Měření velikosti ramen je složitější než u helmy, protože ramena jsou oblá bez jasného ukončení. Nejlepší způsob jak zjistit velikost je vyzkoušet si ramena ve vašem fotbalovém teamu. Pokud tuto možnost nemáte, požádejte někoho z rodiny, aby vám pomohl. 
 • Ramena se měří vždy na zádech a nejlépe je použít náš ilustrační obrázek, který najdete u většiny ramen ve fotogalerii, s vyznačením bodů měření. Rozhodně nekupujte zbytečně veliká ramena, poslední trendy v americkém fotbale jsou spíše opačné. Naměřenou hodnotu opět vydělíte koeficientem 2,54 a získáte údaj v palcích (inch). Pomocí této hodnoty si vyberete velikost ramen z tabulky, která bývá u jednotlivých ramen zobrazena. 
Mohu zboží zakoupené ve vašem obchodě vyměnit?
 • Ano, samozřejmě. Je to jedna ze standardních služeb, kterou nabízíme. Jakékoli zboží zakoupené přes internet, můžete kdykoli ve lhůtě do 14 dnů od data doručení, vrátit nebo vyměnit.
 • Základní podmínky vrácení nebo výměny: Zboží musí být vráceno zcela nepoškozené, nepoužité a ve stavu v jakém vám bylo doručeno. Doporučujeme u všech nově zakoupených helem a chráničů ramen, nejprve zkusit a pak strhávat cedulky, nálepky apod. Na helmu nikdy nemontujte mřížku dokud jste ji nezkusili na hlavě.
 • Nezapomeňte vždy uvést vaši adresu a číslo faktury nebo číslo objednávky.
Musím zaplatit náklady na dopravu a poštovné za výměnu zboží nebo jeho vrácení?
 • Ano, náklady na dopravu vždy hradí zákazník. Naše firma bohužel nemůže hradit klientům náklady na zpětné zaslání zboží za účelem výměny. Doporučujeme malé zásilky zasílat v obyčejných bublinkových obálkách na naši adresu. Helmy a ramena je lépe poslat jako obchodní balík prostřednictvím např. České pošty nebo PPL.
Udělal jsem špatně objednávku, co mám dělat?
 • Jednoduše zadejte novou objednávku a do poznámky napište "zrušte předchozí". Můžete doplnit i číslem objednávky, kterou chcete zrušit. 
Přišla mi jen část objednávky, co mám dělat?
 • Pokud vám byla doručena jen část objednávky, může to být z důvodu kdy část objednaného zboží není v okamžiku expedice skladem. V těchto případech se objednávka nechává v systému aktivní a zbytek vám bude zaslán ihned po naskladnění chybějícího zboží.
 • Samozřejmě, poštovné platíte v těchto případech jenom jednou. 

 

 

 

Provozovatel
Partneři
Platební metody
 •   

 •   

 •   


easy shop.png, 2,3kB