Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@bayerteamsports.com.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:
Doprava zdarma pro objednávky nad 0 Kč
Česká verze English version Russian version Italiano

Vyhledávání:

rozšířené

Riddell SpeedFlex Diamond
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
NOVINKA

Helma na americký fotbal Riddell SpeedFlex Diamond. Mřížka není standardně v ceně helmy - Za zvýhodněnou cenu (příplatek) můžete dokoupit. V ceně helmy jsou úchyty na obličejovou masku a měkká brada Riddell Soft Chin Cup "CAM-LOC". Obrázek výrobku je ilustrační a v barevném provedení, které není standardně v nabídce. Barevné provedení u tohoto modelu je vyráběno na základě požadavku zákazníka a dodací lhůta je přibližně 3-6 týdnů.

SpeedFlex Diamond je dlouho očekávaná nová varianta jedné z nejpopulárnějších helem historie od firmy Riddell. Hlavní změna oproti původní a stále vyráběné variantě Speedflexu je kompletně nová vnitřní část helmy. Ta je u Diamond verze tištěna na průmyslových 3D tiskárnách v šesti základních velikostech oproti doposud používaným třem. Diamantová struktura vnitřní části vložky je zesílena v místech kde dochází nejčastěji k nárazům. Naopak v místech kde je nárazů málo nebo téměř žádné je struktura volnější a má větší rozestupy diamantové struktury. Celkově je helma nepatrně lehčí než klasický SpeedFlex. Mřížky a chrániče brady se používají stejné na oba druhy. Technologicky se jedná o naprostou novinku, která aktuálně na trhu nemá zcela srovnatelného konkurenta. Mřížka se upevňuje pomocí rychloupínacích "quick pin" úchytů a lze ji velmi snadno sundat pomocí obyčejné tužky nebo plastového klíče Riddell. Brada je v dolní části upevněna posuvným systémem CamLoc, který umožní hráči rychlé nastavení dle momentální potřeby. 

 • Diamond Technology - Digitally designed, 3D printed, high performance, impact absorbent and tunable lattice helmet components.
 • Cam-Loc Retention System - A chin strap attachment system developed based on elite player feedback, designed for easy, efficient adjustments to help secure proper fit.
 • The Flex System - Flexibility engineered into the helmet´s shell, face mask and face mask attachment system with hinge clips, reduces impact force transfer to the athlete.
 • All-Points Quick Release - Face mask attachment hardware precision-milled from stainless steel, disengages with a simple press of a button.
 • Quick Change Liner Attachment System
 • Tru-Curve Liner System
 • Patented Side Impact Protection (PISP) helps reduce force from side impacts
 • Shell Type: Polycarbonate
 • Compatible Facemasks: Riddell SpeedFlex Facemasks
 • Five-Year Shell Warranty

Riddell SpeedFlex Diamond

Výrobce:Riddell
Katalog. číslo:R41175
Hmotnost položky:1.8 kg
Naše cena od: 14950 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dostupnost:zboží není skladem
Doba dodání: 3-7 týdnů

Velikost HelmyCena vč. DPH
14949 Kč
14949 Kč
14949 Kč
14949 Kč
14949 Kč
14949 Kč
Kat. čísloBarva Helmy
Mřížka - Příplatek k ceněCena vč. DPH
1 Kč
650 Kč
650 Kč
650 Kč
Barva Mřížky
Chci nasadit masku (pokud kupujete současně s helmou)
Chránič brady
ks

Zpět na předchozí stránku.

Provozovatel
Partneři
Platební metody
 •   

 •   

 •   


easy shop.png, 2,3kB