Fisher 1-Man Indoor Bull Station

Cena
67 900 Kč

Výrobce
Fisher Athletic

Kód produktu
9900PS

Upřesněte výběr produktu
BlackRoyal BlueScarletGold

Výroba na zakázku - Tento typ výrobku je vyráběn na základě vaší specifikace. Doba dodání je orientační. Výrobek nelze vrátit ani vyměnit.
ks

Tento typ tréningového stroje patří do kategorie tzv. indoor sání. Sestává ze tří základních částí. 1. Spodní část "Platforma" tvoří těžkou základnu a je stacionární (nepohybuje se). 2. část je mechanizmus, který pomocí pružiny uvnitř a vodící dráhy simuluje po nárazu a uchopení figurýny reálný pohyb protivníka. 3. část je vlastní figurýna, která je uzpůsobena na uchopení a odtlačení směrem dopředu a nahoru.  Vyrobeno z nerez oceli, rozebíratelné. Pro manipulaci se sledem je potřeba 4 osoby vzhledem k vysoké váze.

Platform and Bull Mechanism. Offensive lineman learn the progression of staying low and rolling their hips to maximize power and drive through their opponents . Defensive players work on proper footwork and striking an opponent with their hands. Advantages of the Bull: Change resistance, Resistance stays constant throughout entire motion , 6' inward/15' upward compression.