Scan hlavy pro Riddell Axiom - 1 hráč

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Zvolte datum a čas
Cena
195 Kč

Výrobce
Riddell

Kód produktu
AXIOM-SCAN

Upřesněte výběr produktu

Zvolené datum a čas
ks

Rezervace termínu pro scan hlavy na Riddell Axiom Více

Slouží k objednání 3D skenu vaší hlavy pro systém TRU-FIT

Jak si objednat naskenování vaší hlavy 3D Verifyt pro Riddell Axiom:

 • Vyplňte veškeré požadované údaje. 
 • Zadejte přesné datum vašeho příjezdu a předpokládaný čas. 
 • Odešlete objednávku a zaplaťte vratnou zálohu.
 • Záloha je vrácena ihned po objednání helmy Riddell Axiom. 
 • Pokud se nedostavíte záloha se nevrací a je potřeba změnit prostřednictvím emailu termín objednávky. 
 • Provedení skenu je nezávazné a není podmíněno okamžitým objednáním helmy Riddell Axiom.
 • Data ze skenování lze použít po dobu 1 roku od naskenování. Poté jsou automaticky vymazána z databáze.

Další informace pro objednání helmy Riddell Axiom:

 • Helma Riddell Axiom je vyráběna na základě 3D scanu hlavy konkrétního hráče, pro kterého je určena. Z tohoto důvodu helmu nelze vracet nebo měnit. Výroba trvá přibližně 4-5 týdnů po obdržení platby a naskenování hráčovi hlavy pomocí aplikace Riddell Verifyt™. Vezměte prosím v úvahu, že uvedená doba dodání se může měnit v závislosti na aktuálních kapacitách výrobce v USA a dalších faktorech, které nejsme schopní ovlivnit.
 • Hotová helma Riddell Axiom má v zadní části jméno hráče, pro kterého je určena, tak jak bylo uvedeno v objednávce. Objednávku po zaplacení a odeslání 3D scanu k výrobě není možné rušit ani upravovat. Jakmile obdržíte svoji novou helmu Axiom, vnitřní část vybavená paměťovou pěnou se bude nadále přizpůsobovat tvaru vaší hlavy. V praxi to znamená, že první dojem po nasazení helmy není konečný výsledek procesu dokonalého přizbůsobení vaší hlavě.
 • Riddell Axiom je ve standardní konfiguraci vybavena mimo jiné systémem "InSite". Ten je schopný pomocí vestavěných sensorů monitorovat počet, sílu a úhel jednotlivých nárazů do vaší hlavy. Systém může být pomocí vestavěného bluetooth systému přenášen do databáze Riddell k další analýze. Také může sloužit pouze pro vaše účely.

 • Personalizovaného přizpůsobení helmy Riddell Axiom je dosaženo analýzou 3D obrazu hlavy sportovce shromážděného pomocí aplikace Riddell's Head Scanning využívající technologii Verifyt™. Každá helma je vyrobena s vlastní kombinací vnitřních vložek, které vytvářejí personalizovaný systému padnutí a ochrany. Žádné montážní pěny. Žádné úpravy vzduchu.
Jak se to dělá v praxi: 
 1. Analýza přizpůsobení - Vlastní algoritmus přizpůsobení společnosti Riddell analyzuje tisíce datových bodů ze skenu hlavy, aby vybral velikost skořepiny a jednotlivé komponenty, k vytvoření jedinečné, individualizované konfigurace sestavení helmy. Výsledkem je personalizovaná helma pro jednotlivého hráče.
 2. Individualizovaná výroba - V továrně Riddell v North Ridgeville, Ohio, je každá helma Riddell Axiom vyrobena kombinací specifikace teamu (barva apod.), preferencí jednotlivých hráčů a jedinečné konfigurace sestavení. Přilba je označena jménem hráče, aby byl dokončen proces personalizace.